KONST / Litografier / Färglitografier 14896267
nr 1489 6267
Nils Erik Johansson
(f. 1950), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stilleben. Signerade, 250-upplaga. Färglitografi, bildmått: 26x38 cm, yttermått inklusive ram: 39x49 cm
Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:25:43
12/9 13:35:13
100 kr
12/9 16:40:36
Nils Erik Johansson
Läs mer om Nils Erik Johansson